fbpx

Okna tarasowe
PATIO

Zafunduj sobie bliskość natury

Tarasowe okna PATIO umożliwiają uzyskanie najszerszego ze wszystkich dostępnych systemów światła przejścia. W jednej chwili granica w postaci okien pomiędzy naszym domem a otoczeniem zewnętrznym po prostu przestaje istnieć, a my możemy obcować z naturą.

Prestiż w zasięgu ręki

Okna przesuwne to synonim luksusu. Doskonale sprawdzają się zarówno w przestrzeni prywatnej, w nowoczesnych domach otoczonych ogrodem, jak i w obiektach usługowych, podwyższając ich standard. Duże przeszklenia powiększają optycznie pomieszczenia doświetlając je. W ciągu dnia dłużej możemy korzystać ze światła naturalnego.

Brak ograniczeń w aranżacji pomieszczeń

Systemy przesuwnych okien tarasowych umożliwiają dowolne kształtowanie przestrzeni wewnątrz pomieszczeń. Przy otwieraniu tego typu okien nie trzeba rezerwować miejsca na otwarcie skrzydeł. Rozwiązanie to jest szczególnie popularne w małych mieszkaniach, obiektach noclegowych i restauracjach.

Wybierz swoje okna

    

Okna podnoszono- przesuwne HS

Okna uchylno-przesuwne PSK

Okna Harmonijkowe FS

Pozostała oferta

RETRO

Podnoszone Sash

Okna aluminiowo-drewniane

Nie możesz się
zdecydować ?

Zadzwoń do nas!
pomożemy

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.