Okna Basic 68

Propozycja dla osób poszukujących pięknych i dobrych jakościowo okien drewnianych w przystępnej cenie. Zespolony pakiet szybowy ułatwia utrzymanie okna w czystości. Dzięki nowoczesnej technologii nie ma konieczności rozkręcania skrzydeł do mycia. Okno posiada dobre parametry termiczne i akustyczne. Bogaty wybór kolorów w standardzie umożliwia dostosowanie wyglądu okien do aranżacji wnętrza i elewacji budynku.

Konstrukcja

Okapnik

Okapnik aluminiowy na ramie i dodatkowy okapnik na skrzydle w kolorze białym (RAL 9016), srebrnym (C0), brązowym (C34) lub oliwkowym (C33). Opcjonalnie możliwość zastosowania okapników w dowolnym kolorze z palety RAL, pod kolor okien.

Okapnik na

skrzydle

Okapnik na

ramie

Malowanie

Czteropowłokowy system malowania wodorozcieńczalnymi farbami, składający się z impregnatu, podkładu, międzywarstwy i warstwy nawierzchniowej. Bogaty wybór kolorów z widocznymi słojami drewna ( lazury) z palety Teknos Gori bądź kryjących z palety RAL albo NCS.

Okucia

Typ okuć

Obwiedniowe niemieckiej firmy Siegenia z funkcją mikrowentylacji w standardzie. 

Klamka

Hoppe Tokyo biała (RAL 9016), brązowa (RAL 8707), stare złoto (F4), tytan (F9), srebrna (F1).

Otwieranie

Okna uchylne (U), rozwierne (R), uchylno- rozwierne ( UR), podnoszono- przesuwne na niskim progu (HS), uchylno- przesuwne (PSK), obrotowe, składane w harmonijkę na niskim lub standardowym progu (FS).

Opcjonalnie

Okucia antywłamaniowe, blokada obrotu klamki, ogranicznik otwarcia, uchylacz HAU-TAU umożliwiający uchylenie górnego skrzydła z poziomu podłogi, klamka z kluczykim lub przyciskiem.

Wyposażenie dodatkowe

Szprosy międzyszybowe o grubości 8, 18, 26, 45 mm w kolorach: drewnopodobne, złote, białe, szare bądź w dowolnym kolorze z palety RAL. Szprosy nakładane na skrzydło od zewnątrz w postaci ramki drewnianej, którą można samodzielnie zdemontować na czas mycia okien. Szprosy naklejane na szybę od zewnątrz i od wewnątrz (wewnątrz szyby pusta przestrzeń) o grubości od 20 do 30 mm. Szprosy wiedeńskie, które składają się ze szprosu naklejanego oraz ramki aluminiowej bądź ciepłej umieszczonej wewnątrz pakietu szybowego (dzięki temu wewnątrz zespolenia nie ma pustej przestrzeni).

Szkło

szkło antywłamaniowe

zdobione ornamentem

szkło hartowane

refleksyjne

bezpieczne

lustro weneckie

dźwiękochłonne

szkło przeciwsłoneczne

Nawiewniki

Ciśnieniowe sterowane ręcznie, higrosterowane, które regulują dopływ powietrza automatycznie.

Okno Basic 68- Rysunek techniczny

Certyfikaty

Delkaracja właściowści

użytkowych 

 

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.